ملایر شهر جهانی انگور بزرگترین تولید کننده انگور در کشور بحساب می آید و در این میان از انگور های مرغوب برداشتی شیره انگور درجه یک و مرغوبی تولید می شود.

شیره عسلی انگور ملایر

ما در این پست قصد توضیح نحوه تولید شیره را نداریم ، شیره عسلی یا شیره قرمز انگور به شیره ای گفته میشه که درصد غلظت بالا که از پخت بیشتر بدست می آید گفته می شود .

خوردن صبحانه ، نوشیدنی ، استفاده در غذا از مصارف شیره عسلی است.

شیره عسلی انگور
شیره عسلی انگور

شیره شربتی ، شیره رب انگور

در تولید شیره زمانی که پخت شیره را کمی کوتاه تر می کنند و از غلظت کمتری برخوردا می شود را شیره رب یا شیره شربتی گفته می شود.

اینکه چطور می توان شیره عسلی را از شیره رب تشخیص داد باید از خبرگی بالایی برخوردار باشید و بهتر از همه تولید کننده خودش بهتر از همه میداند که از کدام نوع است.

شربت شیرین و خوش طعم ، استفاده در تولید کیک و شرینی از مصارف شیره انگور رب است.

شیره رب انگور
شیره رب انگور

نمونه تقلبی شیره ارزان ولی مضر

شیره محصولی هستش که قیمت های بسیار متفاوتی در بازار وجود دارد و تنها دلیل این اختلاف قیمت ها وجود شیره های انگور تقلبی و غیر بهداشتی است.

تولید و فرآوری شیره انگور کاری دشوار و سنتی است و این دشواری و زمان بر بودن سبب شده عده ای به دنبال سودجویی شیره تقلبی تولید کنند .

از کجا شیره اصل با کیفیت بهداشتی خرید کنیم؟

خرید شیره انگور اصل و بهداشتی با کیفیت فقط از یک طریق امکان پذیر است و آن هم خرید از مراکزی که تولید کنندگان شیره را کامل می شناسند و مطمئن هستند که کار به صورت اصولی و بهداشتی صورت گرفته چون که هیچ راهی برای تشخیص شیره اصل و تقلبی وجود ندارد .

البته آدم های خبره و کار بلد شاید بتوانند تشخیص دهند ولی آن هم صد در صد نیست.

ما در مجموعه بازار ملایر و شر جهانی انگور تولید کنندگان معتبر رو شناخته و سالهاست که با اطمینان در حال فعالیت هستیم و شما می توانید جهت خرید شیره اصل انگور ملایر با ما در ارتباط باشید.

0918201018409187106708

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× Responsible for the sale of exported raisins / مسؤول عن بيع الزبيب للتصدير