مانیزان روستایی در شهر ملایر است که در تولید حرفه ای انواع شیره انگور و مخصوصا شیره سفید انگور شهرت دارد و غیر ممکن است که اهل مصرف شیره انگور باشید و نام مانیزان به گوش شما نخورده باشد.

شیره سفید چگونه تولید می شود؟

شیره سفید با شیره قرمز خیلی متفاوت نیست و تنها تفاوت آنها این است که ابتدا شیره قرمز تولید می شود و سپس شیره قرمز تولید شده حدود یک هفته هر روز یک ساعت زده می شود ، تا اکسیژن درون بافت آن نفوذ کرده و تغیر رنگ به زرد کم رنگ دهد .

شماره تماس بازار ملایر
مشاوره و خرید محصول از بازار ملایر – صادراتی و داخلی

بعد رسیدن به رنگ دلخواه که البته کمی هم سفت میشود ، در بسته بندی های مورد سفارش قرار می گیرند ، توجه داشته باشید این یک محصول یخچالی است و باید در یخچال یا فریزر نگهداری شود.

شیره سفید انگور
شیره سفید انگور ملایر درجه یک اصل

انگور مورد استفاده در تولید شیره سفید

برای تولید شیره از همه نوع انگوری میتوان استفاده کرد ، اما به گفته مشتریان و مردم انگور فرخی و عسکری شیره خوش طعم تری نسبت به بقیه انگور ها دارند.

مواظب شیره تقلبی باشید

در بازار متاسفانه شیره های تقلبی و غیر بهداشتی نیز موجود است که از ضایعات کشمش و شکرک کارخانه بسته بندی کشمش تولید میشوند که جز آدم های خبره و حرفه ای کسی توانایی تشخیص ندارند.

این نوع شیره تقلبی دربازار با قیمت پایین تر در بازار موجود است ، پس در خرید شیره انگور به قیمت پایین جذب نشوید.

شیره سفید مطمئن از کجا تهیه کنیم ؟

شیره انگور را باید یا از آشنای مطمئن تهیه کنید و یا از مراکزی که صداقت خودشون رو اثبات کرده اند ، یا میتوانید از بازار ملایر تهیه کنید که به سراسر ایران ارسال دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× Responsible for the sale of exported raisins / مسؤول عن بيع الزبيب للتصدير