کشمش پشت لیزر (ضایعات)

کشمش ضایعاتی پشت لیزر ، به کشمشی گفته می شود که در هنگام بسته بندی و سورتینگ توسط دستگاه لیزر جدا سازی می شود و دیگر به عنوان مصارف خانگی و خوراکی قابلیت استفاده ندارد.

از این ضایعات به عنوان مصارف صنعتی ، الکل گیری ، آبگیری گاها خوراک دام استفاده می شود .

قیمت کشمش ضایعاتی ، کشمش درجه 3

قیمت کشمش ضایعاتی ، مخصوصا پشت لیز با توجه به بار درجه یک قیمت گذاری و به فروش می رسد ، هرچند عامل میزان تقاضا و در مقابل میزان عرضه بر قیمت تاثیر مستقیم دارد .

در یک مقاله عوامل تاثیر گذار بر قیمت رو در پستی با نام عوامل موثر بر قیمت کشمش منتشر کده ایم ، میتوانید مراجعه کنید به لینک گذاشته شده و جهت مشاهده قیمت روز کشمش به این لینک مراجعه کنید.

جهت اطلاع از قیمت بار پشت لیزر و درجه 3 به شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

0918201018409182307696

تصاویر کشمش درجه 3 پشت لیزری

تهیه کشمش پشت لیزر

کشمش پشت لیز در کارخانه های بسته بندی خشکبار که به دستگاه لیزر مجهز هستند یافت می شود ، که اصولا مقدار زیادی از لحاظ تناژ موجود ندارند.

مجموعه بازار ملایر به جهت تامین مشتریان خود به این نوع کشمش اقدام به جمع آوری از مجموعه کارخانه جات ملایر نموده و در تناژ بالا اکثرا موجود دارد.

جهت تهیه و سفارش می توانید با ما در ارتباط باشید در صورت عدم موجودی اقدام به تامین بار خواهیم کرد.

About سوغات ملایر

درباره من

Check Also

کشمش سایه خشک

کشمش سایه خشک

خشک شدن انگور در زیر سقف و بدور از نور خورشید و به مرور زمان و بدون استفاده از مواد افزودنی سبب تولید کشمش سایه خشک می شود طعم و مزه بی نظیر سایه خشک در بین انواع کشمش بی نظیر بوده و شیرینی و طعم طبیعی همراه با نرمی همچون لذت خوردن انگور را حس می کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.